Jesteśmy „Szkołą z klasą 2.0”

W pierwszych dniach lipca na naszej wizytówce znajdującej się na platformie programu „Szkoła z klasą” pojawił się taki znaczek:

Oznacza on, że wykonaliśmy wszystkie zadania i otrzymaliśmy „Certyfikat 2.0”. Jeszcze raz bardzo dziękuję zarówno uczniom, jak i nauczycielom za ogrom włożonej pracy, pasję i zaangażowanie. Jesteście wspaniali!!!

Jak na zamówienie, akurat teraz na stronie www.rybnik.com.pl ukazał się długo oczekiwany artykuł podsumowujący szkolny Festiwal 2.0 oraz nasze działania w ramach programu. Przeczytajcie.

15 lipca 2014r.