CHRISTMAS 0010
Christmas Clip ArtKiermasz charytatywny  - pomoc dla Niemedycznego Domowego Hospicjum w Rybniku
i Schroniska Brata Alberta w Przeg
ędzy

Przed Świętami Bożego Narodzenia, w dniach 16 i 17 grudnia, po raz kolejny w naszej szkole odbył się kiermasz na rzecz rybnickiego hospicjum. Dobra wola i  zaangażowanie całej szkolnej społeczności pozwoliły zebrać   kwotę 1000 zł, którą z radością przekazujemy na potrzeby podopiecznych hospicjum. - „Jejku taki prezent na święta!! Dziękuję serdecznie Zakupimy kolejne łóżko, bo są bardzo potrzebne. Każdego dnia ktoś dzwoni właśnie w tej sprawie” – tak zareagowała na naszą darowiznę Pani Prezes Katarzyna Lechowicz. Bardzo się cieszymy, że nasz dar  będzie przeznaczony na tak ważny cel.

To nie koniec akcji charytatywnych, bowiem po raz pierwszy pomagaliśmy też Schronisku Brata Alberta w Przegędzy. Tutaj świetlica szkolna (Pani Władka) rozprowadzała gipsowe aniołki, które mieszkańcy schroniska sami wyprodukowali. Sprzedano wszystkie figurki, więc i ta akcja była w pełni udana!

Dzięki takim akcjom nie tylko zyskuje hospicjum i schronisko, ale My wszyscy – w końcu pomagamy innym i mamy z tego radość!

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu oraz tym, którzy robili zakupy – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Bogumiła Klimek