kw.gif

„Dziękujemy Wam Nauczyciele” – takie hasło widniało w tym roku na scenie podczas obchodów „Dnia  Nauczyciela”. Program artystyczny, który przygotowały klasy IIa i IIc pod kierunkiem pani Barbary Benisz i Bogumiły Klimek w humorystyczny i jednocześnie prawdziwy  sposób traktował o pracy nauczyciela. Mali artyści przedstawili „Wiadomości”, informując, co ciekawego dzieje się obecnie w szkolnictwie. Wcielili się w postać samej pani minister edukacji, przeprowadzając z nią wywiad. Nie zabrakło szczerych i ciepłych życzeń oraz piosenek. Goście na widowni, poproszeni o włączenie się do wspólnej zabawy, chętnie w niej uczestniczyli. Po części artystycznej nauczyciele – obecnie pracujący i emerytowani oraz wszyscy pracownicy szkoły przyjęli miłe życzenia od Samorządu Uczniowskiego, przewodniczącej Rady Rodziców pani Danuty Torbickiej i Przedstawicieli Rady Dzielnicy, pani Elżbiety Musioł i pana Leszka Kuśki. Wzorem ubiegłych lat dyrektor szkoły wręczył nauczycielom nagrody za wyróżniającą pracę dydaktyczno – wychowawczą. Otrzymali je: Katarzyna Trzebunia, Barbara Benisz, Bogumiła Klimek, Janina Kafka, Wioleta Peterko, Katarzyna Bryk, Elżbieta Ratajczyk, Anna Waliczek.

<<<zdjęcia >>>