33.gifNAUCZYCIELOM……33.gif

14 października to Święto Edukacji Narodowej, choć częściej używane jest określenie – Dzień Nauczyciela. W tym dniu w naszej szkole odbyła się akademia z udziałem obecnych i emerytowanych pracowników szkoły. Pogram artystyczny przygotowała klasa II a pod kierunkiem p. Pauliny Groborz. Sczególne zainteresowanie wzbudził pokaz mody, podczas którego zaprezentowane zostały stroje dla nauczycieli…..;)

Jak co roku w uroczystości wzięli także udział przedstawiciele Rady Rodziców i Rady Dzielnicy, którzy na ręce Dyrekcji złożyli życzenia i kwiaty. Dyrektor szkoły Lucjan Rugor wręczył Nagrody Dyrektora; tym razem wyróznienie to otrzymały panie: Barbara Sojka, Mariola Konik, Bogumiła Klimek, Katarzyna Świerczewska, Katarzyna Trzebunia, Urszula Warzecha, Władysława Hampel, Anna Waliczek. Nagrody Prezydenta Rybnika otrzymali: Barbara Benisz i dyrektor Lucjan Rugor.