Być może pamiętacie, gdy na szkolnej stronie pojawiały się informacje o realizowanym przez klasę IIIa projekcie eTwinning 24 zadania na czas oczekiwania”. Jak pisałam tutaj uzyskał on wysoką ocenę w Konkursie „Nasz projekt eTwinning 2015”. 29 maja 2015 r. w Warszawie odbyła się Gala, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia. Świąteczny projekt „24 zadnia na czas oczekiwania”, zgłoszony przez pięć nauczycielek (spośród dziesięciu biorących udział) otrzymał wyróżnienie w kategorii „Projekt realizowany na poziomie krajowym”. Były przemówienia wielu znakomitych gości, gratulacje, nagrody i dyplomy. Na Galę, oprócz realizującej projekt Barbary Benisz, zaproszony został także dyrektor szkoły p. Lucjan Rugor.

Napisali o Gali

O Gali na stronie rybnik.com