mother-reading-to-child.jpgIX Miejski Konkurs Recytatorski

29 marca 2012r. w naszej szkole – już po raz dziewiąty – odbył się Miejski Konkurs Recytatorski. Uczestniczyło w nim 44 dzieci z 21 placówek – szkół i przedszkoli z terenu Rybnika. Mali artyści zaprezentowali różnorodne utwory literatury dziecięcej, recytując je z wielką  swobodą i aktorskim zacięciem. Rada Artystyczna w składzie: Zofia Paszenda, Agnieszka Doniec i Katarzyna Bryk sporo czasu poświęciła, aby z grona tych młodych, zdolnych ludzi wybrać najlepszych. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce-  Inga Kulak - Przedszkole nr 12

II miejsce – Zofia Bugiera - Przedszkole nr 10

III miejsce – Joanna Sajkowska – SP nr 20

I miejsce -  Emilia Erdmann - SP nr 18

II miejsce – Martyna Rostek- SP nr 1

III miejsce – Aleksandra Gaszka- ZSP nr 4

Wyróżnienia: Oliwia Kąkol (SP nr 2), Julia Lubecka (SP nr 16), Alicja Kucharska (SP nr 20)

I miejsce-  Zuzanna Sadanowicz - SP nr 18

II miejsce – Natalia Gamoń - SP nr 20

III miejsce – Julia Zniszczoł - SP nr 16

Wyróżnienie: Nikola Mazgaj (SP nr 2)

I miejsce-  Mateusz Górecki - SP nr 2

II miejsce – Julia Szutka - SP nr 20

III miejsce – Jakub Wilk - SP nr 5

Wyróżnienia: Paulina Chorągwicka (ZSP nr 2), Nikola Sołowska (SP nr 18, (Jan Suchecki - SP nr 11)

Konkurs przygotowały nauczycielki SP 20: Mariola Konik, Katarzyna Trzebunia i Barbara Benisz