images.jpg„Karolinka 2011”

Już po raz siódmy Ognisko Pracy Pozaszkolnej  „Przygoda” w Rybniku organizowało Wojewódzki Konkurs Piosenki Śląskiej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych "Karolinka 2011”. Podobnie jak w ubiegłym roku nasze uczennice spróbowały swoich sił wokalnych i zakwalifikowały się do finału , który miał miejsce 10 stycznia 2012r. na deskach teatru w RCK.

W kategorii klas I – III Lidia Hyła i Klaudia  Kąsek (IIIa) jako duet, piosenką „Obejrzyjcie wy dziewuchy” wyśpiewały zaszczytne  drugie miejsce, natomiast solistka  Aleksandra Krótki (IIIa) zajęła trzecie miejsce, śpiewając piosenkę „Listeczek dębowy’’.

W kategorii klas IV-VI reprezentowała nas  Julia Czosnyka z klasy IVb i zdobyła drugie miejsce w piosence „Dzieweczko ze Śląska”.

Wszystkim serdecznie gratulujemy
i życzymy dalszych sukcesów!

Bogumiła Klimek