Konkurs z języka angielskiego

27 października 2011 w Szkole Podstawowej nr 34 w Rybniku odbył się konkurs z języka angielskiego dla uczniów biorących udział w projekcie "Szkoła Dobrych Pomysłów". Konkurs został podzielony na dwie kategorie. Dzieci z klas I-III uczestniczyły w konkursie "Young Masters of English", z kolei konkurs "The English Culture" był przeznaczony dla uczniów klas IV-VI (uczestniczyły w nim Martyna Krótki i  Julia Kaczmarczyk z kl. Va).

W pierwszym z konkursów naszą szkołę reprezentowały uczennice: Małgosia Sojka z kl. IIIc i Ola Krótki z kl. IIIa. Dziewczyny wykazały się doskonałą wiedzą i umiejętnościami, ponieważ zajęły II miejsce! Naszym małym znawczyniom j. angielskiego oraz przygotowującej je p. Dorocie Tolsdorf serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne językowe sukcesy.

Gosia i OLa.jpg

2.php1.php