KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 15 lutego 2011 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje do I Okręgowego Konkursu z Języka Angielskiego dla szkół podstawowych STARS organizowanego przez Zespół Szkół Urszulańskich w Rybniku. W konkursie wzięli udział uczniowie klas VI a i VI b. Do finału konkursu, który odbył sie w Zespole Szkól Urszulańskich  przeszło aż sześciu uczniów naszej szkoły:Magda Pierchała, Anna Duda, Dawid Chadaj, Martyna Marek, Klaudia Wita oraz Paulina Mura. W finale wzięło udział 50 uczniów szkół podstawowych z Rybnika i okolic. Duży sukces odniosła uczennica klasy VIa Klaudia Wita,która została jedną z dziesięciu laureatów tego konkursu i przeszła do ścisłego finału jako czwarta:) Poziom konkursu był bardzo trudny, test sprawdzał nie tylko znajomość słownictwa i gramatyki języka angielskiego ale również wiadomości z kultury krajów anglojęzycznych. Brawa dla Klaudii!!!!!

Aleksandra Golańska

konkurs stars.jpg