VII. MIEJSKI KONKURS RECYTATORSKI 2010

19 kwietnia 2010r. w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Recytatorski. Uczestniczyło w nim 44 dzieci z klas 0-III, które przyjechały do nas z 16 rybnickich placówek oświatowych. Mali artyści pokonali zwycięsko pierwszy etap konkursu, który odbył się w ich szkołach, tak więc na etapie miejskim przyszło im się zmierzyć z najlepszymi. Wszyscy bardzo się starali wypaść jak najlepiej, co sprawiło wielką trudność Radzie Artystycznej, która musiała wybrać „najlepszych z najlepszych”. Jury w składzie: Izabela Karwot, Zofia Paszenda, Katarzyna Świerczewska miało nie lada problem z tym wyborem, ponieważ można było wyłonić tylko jednego laureata z każdej grupy wiekowej. Ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Julia Szutka

II miejsce – Sara Kostępska

Wyróżnienia: Amelia Konarzewska, Kacper Buchalski

I miejsce – Jakub Wilk

II miejsce – Paulina Chorągwicka

III miejsce – Aleksandra Krótki

Wyróżnienia: Aleksandra Słowik, Emilia Zimnol

I miejsce - Nicola Pieczka

II miejsce – Aneta Tkocz

III miejsce – Miłosz Piechota

III miejsce – Wiktor Sebastian

Wyróżnienia: Agata Sokołowska, Agata Walendowska, Piotr Goraus, Anna Kawik

I miejsce – Patryk Rajchel

II miejsce – Marta Pander

II miejsce – Aleksandra Żyła

III miejsce – Nikola Hulbój

III miejsce – Magda Musioł

Wyróżnienia: Weronika Ciućka, Julia Wałach, Julia Kaczmarczyk

Do Rejonowego Konkursu Recytatorskiego zakwalifikowali się uczniowie: Julia Szutka, Jakub Wilk, Nicola Pieczka i Patryk Rajchel.

W tegorocznym konkursie naszą szkołę reprezentowały: Julia Szutka, Sara Kostępska, Amelia Konarzewska, Aleksandra Krótki, Sara Erbel i Julia Kaczmarczyk.