RADOSNA SZKOŁA

dziecko__26_x.gif

Jak możemy się przekonać na własne oczy  plac zabaw przy naszej szkole JUŻ JEST!

Zgodnie z założeniami Ministerstwa Edukacji ma on umożliwić młodszym dzieciom podejmowanie aktywności fizycznej w sposób pozwalający rozładować napięcia emocjonalne i fizyczne, wynikające z możliwego ograniczenia spontanicznej aktywności w trakcie zajęć prowadzonych w klasach. Nasi najmłodsi uczniowie mają możliwość korzystania z placu zabaw – i to nie tylko podczas zajęć szkolnych, ale także po ich zakończeniu oraz w soboty i niedziele, pod opieką rodziców lub opiekunów. W ten sposób plac stał się miejscem spotkań rodzinnych, pozwalając jednocześnie na kreowanie właściwego sposobu spędzania czasu wolnego przez dzieci i ich rodziny.

<<<A tak budowano plac zabaw>>>

<<<Otwarcie placu zabaw>>>