zima23_www.egify.pl.gifFerie!!!!zima 1.gif

W piątek 27 stycznia 2012r. cała szkolna społeczność spotkała się na apelu podsumowującym I semestr roku szkolnego 2011/2012.  Najpierw zobaczyliśmy przedstawienie przygotowane w ramach projektu Szkoła Dobrych Pomysłów. Wystąpili w nim uczniowie uczęszczający na kółko językowe THE PUPIL'S LITTLE THEATRE i CREATIVITY IN THE CLASSROOM, prowadzone przez p. Aleksandrę Golańską.

Następnie wyróżniono tych uczniów, którzy w kończącym się semestrze uzyskali najlepsze wyniki w nauce i zachowaniu. Przed koleżankami i kolegami mogli się także pokazać zwycięzcy konkursów i zawodów, które miały miejsce w ostatnim czasie.

Spotkanie to było również okazją do przypomnienia uczniom, jak dbać o własne bezpieczeństwo podczas ferii, szczególnie w trakcie korzystania z „darów zimy” – czyli śniegu i lodu.