Ślubowanie klas I

Ślubowanie pierwszoklasistów to jedno z ważniejszych wydarzeń, które trwale zapisało się w kalendarzu szkolnym. W bieżącym roku szkolnym 22 października do uroczystego ślubowania stanęło 43 uczniów. Zanim Pan Dyrektor dotknął magicznym ołówkiem ramienia każdego ucznia, maluchy musiały najpierw udowodnić, że zasłużyły na tytuł pełnoprawnych uczniów SP 20. W swoim programie artystycznym pokazały, że wiele już potrafią! Pochwalili się wiedzą o Polsce, co to znaczy być uczniem i  jak się zachowywać w szkole. Dzieci zabawiały wszystkich zaproszonych gości humorem i pięknym śpiewem. Nie brakowało chwil wzruszeń, gdy maluchy oraz ich rodzice składali uroczyste przyrzeczenie w obecności harcerskiego sztandaru. Za wspaniałe występy  i na pamiątkę ślubowania dzieci otrzymały kolorowe dyplomy z rąk swoich pań: Katarzyny Macionczyk i Bogumiły Klimek, a rodzice ufundowali im słodki upominek.

Drodzy uczniowie życzymy Wam powodzenia!

Bogumiła Klimek

.