Sukcesy uczniów klasy III b!

Marzec obfitował w konkursy! 7 i 8 marca był zorganizowany przez Panie: Bogumiłę Klimek i Ewę Bielak szkolny konkurs matematyczny i ortograficzny. Z naszej klasy w konkursach wzięło udział wielu uczniów, ale najlepszy okazał się Patryk Kotula, który zajął I miejsce. Ten sukces spowodował, że cztery dni później Patryk zmagał się z zadaniami na Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym w Rybniku. Ku naszej wielkiej radości wywalczył tam sobie III miejsce!

Następny wielki sukces odniósł teatrzyk prowadzony przez panią Katarzynę Pierchałę, wystawiany na przeglądzie  w Żorach. Wśród aktorów znalazły się nasze dziewczynki Kasia Adamczyk, Zosia Lepczyńska, Martyna Sekta i Daria Setla. Cała grupa teatralna wywalczyła sobie
I miejsce przedstawieniem w języku angielskim "Dlaczego psy gonią koty?"

Niedługo czekaliśmy i nadszedł kolejny klasowy sukces! Nasza klasa przed Wielkanocą przystąpiła do Międzygminnego konkursu na "Projekt Kartki Wielkanocnej", organizowanego przez SP 12 w Rybniku. Spośród ponad dwustu prac Daria  Setla otrzymała wyróżnienie

I jeszcze jedna mocna ekipa – tym razem sportowa! W finale Turnieju Gier i Zabaw drużyna przygotowywana przez panią Wiesławę Hulim zdobyła IV miejsce. Drużynę zasilali z naszej klasy następujący uczniowie: Nikola Setla, Julia Frelich, Kamil Niesłańczyk, Natan Staier, Karol Pater – Jajdelski.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

B.Klimek