Dzień Edukacji Narodowej

14 października, jak co roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich pracowników szkoły. Tego dnia były życzenia, kwiaty i miłe słowa. Z życzeniami pojawili się księża –
ks. Krzysztof Błotko i ks. Stanisław Gańczorz – obecny proboszcz parafii w Żorach. Przybył także przewodniczący Zarządu Rady Dzielnicy Gotartowice – Leszek Kuśka, przewodnicząca Rady Dzielnicy – Elżbieta Musioł oraz przewodnicząca Rady Rodziców Danuta Torbicka. Oprócz pracowników szkoły przybyli także ci, którzy są już na emeryturze, lecz zawsze chętnie wracają do szkoły, w której spędzili wiele lat.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Dyrektor szkoły Urszula Stajer wręczyła Nagrody Dyrektora tym nauczycielom, którzy wyróżnili się w pracy dydaktycznej i wychowawczej.

Tym razem Nagrody Dyrektora otrzymały panie: Janina Kafka, Bogumiła Klimek, Grażyna Myśliwiec,
 Katarzyna Trzebunia,  Mariola Konik, Elżbieta Żelawska, Urszula Warzecha i nieobecny na zdjęciu Lucjan Rugor
Barbara Benisz otrzymała w roku 2003 Nagrodę Prezydenta Rybnika.