SZKOLNY FESTYN

5 czerwca 2004 odbył się kolejny szkolny festyn. Tym razem zabawie przyświecało hasło: „Zdrowa szkoła, zdrowe środowisko – razem w Europie”. Imprezę rozpoczęła Msza Św. sprawowana przez proboszcza parafii NSPJ w Boguszowicach ks. Krzysztofa Błotko. Później wszystko potoczyło się zgodnie z ustalonym wcześniej planem. Były rozgrywki sportowe, występy artystyczne naszych uczniów, pokaz sztuk walki przygotowany przez klub Taekwon-Do, a do wspólnej zabawy zapraszał zespół WAGANT. Dzięki ogromnemu (jak zwykle!!!)  zaangażowaniu rodziców, można było posilić się na obficie zaopatrzonych stoiskach gastronomicznych. Wielkim powodzeniem cieszyła się loteria fantowa – sprzedano ok. 1000 losów!!!! W imprezie uczestniczyli także zaproszeni goście, m.in. prezydent Adam Fudali i Jerzy Frelich.
A jak bawiono się na festynie niech zaświadczą zdjęcia.