2c75e3374336.7.pngWitajcie w szkole pierwszacy!

12 października 2011r. do grona społeczności uczniowskiej naszej szkoły zostali przyjęci uczniowie klas pierwszych. Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy 1a i 1 b oraz starsze koleżanki z klasy czwartej b, które wcieliły się w postacie złej i dobrej wróżki oraz jej pomocnic. Pierwszoklasiści wybrali się w zaczarowaną  podróż.  Musieli zdobyć cztery symbole: mądrości, miłości, pracowitości i muzyki, aby prysnął czar złej wróżki, która chciała pozostawić ich na zawsze w przedszkolu ze względu na to, że jej nie zaproszono na uroczystość. W pokonaniu złych mocy pomogła im dobra wróżka. Były piosenki oraz wiersze, po których pierwszoklasiści w obecności pocztu sztandarowego, rodziców i nauczycieli złożyli ślubowanie. Pan dyrektor Lucjan Rugor dokonał pasowania ,,magicznym ołówkiem”. Na zakończenie uroczystości, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Nasza szkoła powitała w swoich szeregach 40 uczniów, którym życzymy sukcesów w nauce.

Wioleta Peterko